menu toggle
FOOD
GURU
0
cart
FOOD
GURU
0
cart
Apetisani Bosfor
Apetisani Bosfor
Работно време
(10:00 - 22:30)
kapchezvezda
5 (1 оценки)
close map

Одберете локација и потврдете ја

Close Cookie Consent
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме Вашето искуство користејќи го FoodGuru.mk