menu toggle
FOOD
GURU
0
cart
FOOD
GURU
0
cart
Гиро
Гиро Пита
Гиро Пита
kapazvezda
5.00 (1 оценки)
tendzere
25 МИН.
200.00 ДЕН.
Порција Гиро
Порција Гиро
kapazvezda
1.00 (0 оценки)
tendzere
25 МИН.
320.00 ДЕН.
Гиро Салата
Гиро Салата
kapazvezda
1.00 (0 оценки)
tendzere
20 МИН.
190.00 ДЕН.
close map

Одберете локација и потврдете ја

Close Cookie Consent
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме Вашето искуство користејќи го FoodGuru.mk