FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
Classic Cheeseburger
By MS Street Food
250 ДЕН
Криспи Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta Aerodrom
170 ДЕН
Калифорнија Бурито
By Tex Mex Puerta Aerodrom
160 ДЕН
Crispy Chicken Burger
By MS Street Food
180 ДЕН
Double Cheeseburger
By MS Street Food
360 ДЕН
Ранчеро Текс Бурито
By Tex Mex Puerta Aerodrom
180 ДЕН
BBQ Bacon Burger
By MS Street Food
300 ДЕН
Фит Текс Бурито
By Tex Mex Puerta Aerodrom
180 ДЕН
Енрико Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Пламенко Бургер
By MS Street Food
290 ДЕН
Бурито со Гвакамоле
By Tex Mex Puerta Aerodrom
150 ДЕН
Пилешко Пуерта Ролињо
By Tex Mex Puerta Aerodrom
130 ДЕН
Pulled Pork BBQ Sandwich
By Konec
200 ДЕН
Мексички Бургер
By MS Street Food
320 ДЕН
Crispy Растурен
By Brisket Sandwich Bar
200 ДЕН
Бурито со Халапењо
By Tex Mex Puerta Aerodrom
170 ДЕН
Свинска Пастрмајлија
By Pizza House
140 ДЕН
Шампионски Бургер
By MS Street Food
300 ДЕН
M'S Special Burger
By MS Street Food
300 ДЕН
Crispy Sandwich
By Brisket Sandwich Bar
190 ДЕН
Sweet Mayo Sandwich
By Konec
200 ДЕН
Фахитас
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
660 ДЕН
Тако
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
390 ДЕН
Кесадиља Пуерта
By Tex Mex Puerta Aerodrom
160 ДЕН
Brisket Burger
By Brisket Sandwich Bar
240 ДЕН
Вегетаријанско Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta Aerodrom
130 ДЕН
Belly Sandwich
By Brisket Sandwich Bar
220 ДЕН
Рол де Пољо
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
220 ДЕН