FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Басмати рижото со пилешко во кари
Комбинација која веројатно веќе ја обожаваш, со малку попрефинето име.
Состојки:
Ориз
Пилешко месо
Кари сос

Калории 750 kcal
Протеини 51 грама
Јаглехидрати 45 грама
Масти 35 грама
Цена 310 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од SK Mabel 2020