FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
0 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Ориз и оброци со ориз (#100)
Чиста класика.
Тип на оброк:
Варен Ориз (#100) - Мала порција
Варен Ориз (#100) - Голема порција
Ориз со зеленчук (#101) - Mала порција
Ориз со зеленчук (#101) - Голема порција
Ориз со печурки (#106) - Мала порција
Ориз со печурки (#106) - Голема порција
Ориз со зеленчук во соја сос (#111) - Мала порција
Ориз со зеленчук во соја сос (#111) - Голема порција
Ориз со кромид (#109) - Mала порција
Ориз со кромид (#109) - Голема порција
Ориз со кари (#108) - Мала порција
Ориз со кари (#108) - Голема Порција
Лут ориз со пилешко (#112) - мала порција
Лут ориз со пилешко (#112) - голема порција
Ориз со јајца (#102) - Мала порција
Ориз со јајца (#102) - Голема порција
Ориз со пилешко (#103) - Мала порција
Ориз со пилешко (#103) - Голема порција
Ориз со свинско (#104) - Мала порција
Ориз со свинско (#104) - Голема порција
Ориз со пилешко, свинско и говедско (#105) - Мала порција
Ориз со пилешко, свинско и говедско (#105) - Голема порција
Ориз со шунка (#107) - Мала порција
Ориз со шунка (#107) - Голема порција
Ориз со ракчиња (#110) - Мала порција
Ориз со ракчиња (#110) - Голема порција
Ориз со лук и брокула (#113)
Лут ориз со брокула и црни кинески печурки (#114)
Состојки:
Ориз

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 60 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Star Ocean