Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Индиски/Ванила Бомбици
Сè додека има чоколадо, ништо друго не е важно.
Состојки:
Индиски ореви
Урми
Ванила

Калории 118 kcal
Протеини 3 грама
Јаглехидрати 11 грама
Масти 7 грама
Цена 30 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Vega