FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Дијаволо Сендвич
Топ состојки за вкусен оброк.
Состојки:
Teсто
Кашкавал
Шунка
Врат
Кулен
Марула
Павлака
Сусам

Калории 900 kcal
Протеини 60 грама
Јаглехидрати 25 грама
Масти 35 грама
Цена 150 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Zanzibar