FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Безглутенска Пица
Здрава опција никогаш не е на одмет.
Состојки:
Пица тесто
Доматен сос
Кашкавал
Шунка
Свежи Печурки
Пиперка
Маслинки
Ананас

Калории 980 kcal
Протеини 50 грама
Јаглехидрати 110 грама
Масти 50 грама
Цена 290 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Zanzibar