FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пица Пршуто
Внимателно избрани состојки за вистинско уживање.
Состојки:
Пица тесто
Доматен сос
Моцарела
Говедска Пршута
Маслинки
Пармезан
Рукола

Калории 1750 kcal
Протеини 95 грама
Јаглехидрати 195 грама
Масти 90 грама
Цена 350 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Zanzibar