FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пица Занзибар
Специјалитетот на куќата.
Состојки:
Пица тесто
Доматен сос
Кашкавал
Четири вида сирење
Пармезан
Чили
Лук

Калории 1850 kcal
Протеини 100 грама
Јаглехидрати 210 грама
Масти 105 грама
Цена 350 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Zanzibar