FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Дијаволо Пица
За љубителите на сувомеснато.
Состојки:
Пица тесто
Доматен сос
Кашкавал
Печурки
Шунка
Свински врат
Сланина
Кулен

Калории 1950 kcal
Протеини 110 грама
Јаглехидрати 215 грама
Масти 115 грама
Цена 300 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Zanzibar