FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 09.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пикантен Торпедо Врап
Лута верзија на вкус кој сите го сакаме.
Состојки:
Тортиља
Мелено месо
Ајдамер
Мабел чили сос
Домат
Марула

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 135 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од SK Mabel 2020