FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, празнично работиме од 12:00 до 20:00 часот ❤️

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Сникерс Бар
Печени бадеми, овес, цимет, урми, домашен путер од кикирики, карамел од урми, какао, кокосово масло
Состојки:
Печени бадеми
Овес
Цимет
Урми
Путер од кикирики
Карамел од урми
Какао
Кокосово масло

Калории 145 kcal
Протеини 4 грама
Јаглехидрати 17 грама
Масти 8 грама
Цена 50 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Vega