FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 09.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пилешки стек со кремав зеленчук
Затоа што никогаш не е доста од кремави специјалитети.
Состојки:
Пилешки стек
Брокула
Хопла
Морков

Калории 600 kcal
Протеини 51 грама
Јаглехидрати 13 грама
Масти 38 грама
Цена 230 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Tetka Biberce