FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пеперони
Кулен е права ствар.
Тип на оброк:
Состојки:
Teсто пица
Доматно пире
Кашкавал
Кулен
Печурки

Калории 2068 kcal
Протеини 87 грама
Јаглехидрати 155 грама
Масти 128 грама
Цена 260 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Pizza House