FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Посна Пица
Посно уживање и за кога не се пости.
Тип на оброк:
Состојки:
Пица тесто
Доматно пире
Печурки
Зеленчук

Калории 780 kcal
Протеини 23 грама
Јаглехидрати 151 грама
Масти 15 грама
Цена 200 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Pizza House