FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пиано Сендвич
Вкус во кој ти ветуваме дека ќе се заљубиш од прва.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто
Кашкавал
Кулен
Домат
Марула
Сос

Калории 1425 kcal
Протеини 63 грама
Јаглехидрати 138 грама
Масти 68 грама
Цена 180 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Pizza House