FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пица Македонка
Национално и вкусно.
Тип на оброк:
Состојки:
Пица тесто
Доматно Пире
Кашкавал
Печурки
Пиперки
Кромид
Маслинки
Зачини

Калории 1723 kcal
Протеини 70 грама
Јаглехидрати 168 грама
Масти 86 грама
Цена 230 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Pizza House