FoodGuru MK
Loading...
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Свинска Пастрмајлија
Најпознатиот специјалитет на куќата.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто
Свинско месо

Калории 1100 kcal
Протеини 56 грама
Јаглехидрати 125 грама
Масти 54 грама
Цена 140 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Pizza House