FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
0 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
ПРОМО Мешана Скара+2 Баклави
Ручек за целото семејство.
Состојки:
Шарска плескавица
Телешки ражнич
Пилешки ражнич
10 ќебапи
Пилешки батак
Јунешки суџук
Помфрит
2 лепиња
Кромид
Буковец
2 парчиња баклава

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 1100 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
* Не можете да направите нарачка од овој ресторан бидејќи нивното работно
време е завршено
* Не можете да направите нарачка од овој ресторан бидејќи нивното работно време е завршено
Повеќе оброци од Turist Plostad