FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 09.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Веган Протеин Салата
Aко мислиш дека не можеш да уживаш во салата единствено значи дека сè уште ја немаш пробано оваа.
Тип на оброк:
Состојки:
Марула
Рукола
Црвен грав
Грашок
Пченка
Свежи печурки
Семиња
Сусамов таан

Калории 500 kcal
Протеини 33 грама
Јаглехидрати 91 грама
Масти 3 грама
Цена 210 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Vega