FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 09.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Вегетаријанско Пуерта Бурито
Вегетаријанско-мексикански рецепт на кој му нема замена.
Состојки:
Тортиља
Паста од грав
Жолт ориз
Салца Пико де Гало
Гауда
Сос од Павлака
Марула

Калории 636 kcal
Протеини 19 грама
Јаглехидрати 85 грама
Масти 25 грама
Цена 130 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Tex Mex Puerta