FoodGuru MK
Loading...
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Хумус Салата
Сè што ти е потребно во салата, а и повеќе.
Тип на оброк:
Состојки:
Марула
Црвен грав
Рукола
Киноа
Наут
Шери домат
Хумус
Грав
Краставица
Семиња

Калории 602 kcal
Протеини 36 грама
Јаглехидрати 105 грама
Масти 5 грама
Цена 210 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Vega