FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Бабел Вафла
Вистински избор за сладокусците.
Состојки:
Вафла
Нутела
Киндер крем
Џем од јагода
Топка сладолед
Чоколадно стапче
Шлаг

Калории 1615 kcal
Протеини 26 грама
Јаглехидрати 195 грама
Масти 83 грама
Цена 230 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini