FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Крем М&М Вафла
Шаренолик кремаст десерт за уживање.
Состојки:
Вафла
Чоколаден крем
М&M бомбони
Чоколадни трошки
Банана
Шлаг

Калории 1480 kcal
Протеини 25 грама
Јаглехидрати 172 грама
Масти 79 грама
Цена 210 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini