FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, за викенд работиме од 12:00 до 19:30 часот 

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Рафаело Куп Вафла
Совршенство од слатки вкусови.
Состојки:
Вафла
Рафаело крем
Топка сладолед
Шеќер во прав
Чоколадни трошки
Шлаг

Калории 1347 kcal
Протеини 27 грама
Јаглехидрати 120 грама
Масти 85 грама
Цена 230 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini