FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Рафаело Куп Вафла
Совршенство од слатки вкусови.
Состојки:
Вафла
Рафаело крем
Топка сладолед
Шеќер во прав
Чоколадни трошки
Шлаг

Калории 1347 kcal
Протеини 27 грама
Јаглехидрати 120 грама
Масти 85 грама
Цена 230 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini