FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 09.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Вишна Куп Вафла
Кремасто задоволство.
Состојки:
Вафла
Слатко од вишни
Шлаг
Топка сладолед
Шеќер во прав

Калории 1271 kcal
Протеини 19 грама
Јаглехидрати 208 грама
Масти 43 грама
Цена 210 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini