FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, празнично работиме од 12:00 до 19:30 часот ❤️

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Италијанска Вафла Салата
Вкусот на Италија со вафла. Не можеш да погрешиш.
Состојки:
Вафла
Марула
Пршута
Сланина
Кашкавал
Ореви
Сусам
Домат
Шери домат
Ротквица
Дајкон
Кубети
Дресинг

Калории 771 kcal
Протеини 38 грама
Јаглехидрати 44 грама
Масти 65 грама
Цена 240 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini