FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Фреш Вафла Салата
Богатство од свежи вкусови.
Состојки:
Вафла
Марула
Краставица
Домат
Шери домат
Ротквица
Дајкон
Маслинки
Јаболко
Круша
Мелени ореви
Кубети
Дресинг

Калории 565 kcal
Протеини 12 грама
Јаглехидрати 68 грама
Масти 44 грама
Цена 200 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini