FoodGuru MK
Loading...
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Фреш Вафла Салата
Богатство од свежи вкусови.
Состојки:
Вафла
Марула
Краставица
Домат
Шери домат
Ротквица
Дајкон
Маслинки
Јаболко
Круша
Мелени ореви
Кубети
Дресинг

Калории 565 kcal
Протеини 12 грама
Јаглехидрати 68 грама
Масти 44 грама
Цена 200 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini