FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, празнично работиме од 12:00 до 19:30 часот ❤️

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Кватро Салами Вафла
Рај за љубителите на сувомеснато.
Состојки:
Вафла
Пршута
Кулен
Сланина
Шунка
Кашкавал
Павлака
Печурки
Оригано
Сос од домати

Калории 1322 kcal
Протеини 64 грама
Јаглехидрати 79 грама
Масти 85 грама
Цена 240 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini