FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, празнично работиме од 12:00 до 19:30 часот ❤️

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Чикен Бургер Вафла
Неворојатно вкусен оброк.
Состојки:
Вафла
Пилешко месо
Домат
Кисели краставички
Паниран кромид
Марула
Бургер сос
Барбикју сос
Топено сирење
Чедар
Помфрит

Калории 1624 kcal
Протеини 82 грама
Јаглехидрати 140 грама
Масти 82 грама
Цена 260 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Martini