FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Среќна среда во Food Guru 🍀! Нарачај денес и добиј 50% попуст на доставата секаде во Скопје!

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
0 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пилешко месо со путер и кари сос, Самоса, Ориз со ким и Индиска салата
Од вкусни специјалитети, овој е највкусниот.
Состојки:
Гарам масала
Солена хопла
Пилешко месо
Путер
Сол
Ориз
Зелка
Морков
Кромид
Бибер
Лимон
Лиснато тесто
Микс од зеленчук

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 370 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
* Не можете да направите нарачка од овој ресторан бидејќи нивното работно
време е завршено
* Не можете да направите нарачка од овој ресторан бидејќи нивното работно време е завршено
Повеќе оброци од Jack's Salad Bar