FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
0 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Октопод со рижото од тиквички
За сите љубители на октопод.
Состојки:
Краци од октопод
Шери домат
Тиквички
Лук
Рижото
Марула
Бабура
Лимон
Ацето

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 1090 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Veneto