FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
0 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пица Венето
Пица направена по рецепт на куќата.
Состојки:
Тесто за пица
Наполитен сос
Пршута
Рукола
Пармезан
Јајце
Свежи шампињони
Маслинки
Ајдамер

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 410 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Veneto