FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Apple Pie Крофна
Модерна верзија на омилениот бабин рецепт.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто за крофна
Бел крем
Јаболки
Шеќер во прав

Калории 310 kcal
Протеини 4 грама
Јаглехидрати 37 грама
Масти 16 грама
Цена 70 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Donut Bar Skopje