FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, за викенд работиме од 12:00 до 19:30 часот 

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Филе Бранцин со два вида пире
Совршениот ручек за вистинско уживање.
Состојки:
Бранцин
Бело вино
Пире од моркови
Пире од грашок
Брокула

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 1100 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Veneto