FoodGuru MK
Loading...

Драги гуруа, за викенд примаме нарачки од 12.00-19:30 !

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Рулет од мариниран лосос
Вкусно и здраво.
Состојки:
Мариниран лосос
Маскарпоне
Краставица
Цитрус сос
Рузмарин

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 500 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Veneto