FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 09.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Сникерс Kрофна
Нека денот ти е полн со забава, смеа, и сникерс крофни.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто за крофна
Млечно чоколадо
Чоколаден крем
Путер од кикирики
Сникерс

Калории 524 kcal
Протеини 7 грама
Јаглехидрати 58 грама
Масти 29 грама
Цена 80 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Donut Bar Skopje