FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Бел Киндер Крофна
Бела, слатка и забавна - фаворит на сите крофнољубители.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто за крофна
Бело чоколадо
Бел крем
Киндер чоколадо

Калории 440 kcal
Протеини 5 грама
Јаглехидрати 50 грама
Масти 24 грама
Цена 80 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Donut Bar Skopje