FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Киндер Буено Крофна
Детство во форма на крофна.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто за крофна
Млечно чоколадо
Лешници
Чоколаден крем
Киндер Буено
Киндер Буено Чоколадо

Калории 473 kcal
Протеини 6 грама
Јаглехидрати 51 грама
Масти 60 грама
Цена 80 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Donut Bar Skopje