FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Чоко Бери Крофна
Чоко Бери - Најдобриот начин да го завршиш денот.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто за крофна
Млечно чоколадо
Чоколаден крем
Боровинки

Калории 346 kcal
Протеини 4 грама
Јаглехидрати 40 грама
Масти 18 грама
Цена 70 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Donut Bar Skopje