FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Свинско филе во сос од вргањ
Сѐ што посакуваш од ручек, во една чинија.
Состојки:
Свинско филе
Сос од вргањ
Гарнир

Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 550 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Hotel Russia