Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Протеин Бар Путер Кикирики - Чоколадо
Чоколадо и путер од кикирики е непобедлив спој. Барот е без адитиви и конзерванси.
Состојки:
Кикирики
Природни пребиотички влакна
Протеин од сурутка
Протеин од ориз
Банана
Мед
Кокосово масло
Какао
Стевиа
Лецитин од сончоглед
Хималајска сол

Калории 219 kcal
Протеини 16 грама
Јаглехидрати 11 грама
Масти 11 грама
Цена 89 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од BeHealthy