Драги гуруа, Сабота и Недела работиме од 12.00 - 20.00 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Ребра Мабел
Полн погодок за сите љубители на скара „од раѓање“.
Состојки:
Ребра
Мабел чипс
Кромид
Салата
Калории 1165 kcal
Протеини 63 грама
Јаглехидрати 36 грама
Масти 88 грама
Цена 310 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од SK Mabel 2020