Драги гуруа, Сабота и Недела работиме од 12.00 - 20.00 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Шашлик
Неверојатно вкусен.
Тип на оброк:
Состојки:
Свинско филе
Свинско каре
Јунешки бифтек
Пилешки стек
Зеленчук
Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 620 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Skopski Merak