FoodGuru MK

Драги гуруа, поради работното време нарачки примаме до 21:30! ❤️

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Вафла
Еднаш кога ќе ја пробаш, нема да сакаш да јадеш ниедна друга.
Состојки:
Вафла
Црн крем
Бел крем
Чоколадни трошки
Плазма
Прелив

Калории 385 kcal
Протеини 12 грама
Јаглехидрати 51 грама
Масти 18 грама
Цена 130 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Dozzy Burger House