Драги гуруа, Сабота и Недела работиме од 12.00 - 20.00 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Мешано месо
Зашто еден вид на месо кога може шест?
Состојки:
Вешалица
Увијач
Пилешки стек
Свинско ребро
Колбас
Плескавица
Брокула
Помфрит
Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 390 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Oreov Lad