Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Полнет пилешки стек
Зошто обичен кога може да е полнет?
Состојки:
Пилешки стек
Пилешка прса
Кашкавал
Калории 0 kcal
Протеини 0 грама
Јаглехидрати 0 грама
Масти 0 грама
Цена 239 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Meridian Pizza