Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Crispy Растурен
Крцкаво. Растурено. Вкусно.
Состојки:
Крцкаво пилешко месо
Помфрит
Чедар сос
Чипс сланина
Мајо сос
Чили оил

Калории 1453 kcal
Протеини 69 грама
Јаглехидрати 94 грама
Масти 86 грама
Цена 200 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Brisket Sandwich Bar