Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Brisket Sandwich Растурен
Растурен а врвно добар.
Тип на оброк:
Состојки:
Јунешко месо
Помфрит
Мајо сос
Чими сос
Домат
Кромид
Рукола

Калории 1384 kcal
Протеини 58 грама
Јаглехидрати 75 грама
Масти 92 грама
Цена 240 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Brisket Sandwich Bar