Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Brisket Sandwich Растурен
Растурен а врвно добар.
Тип на оброк:
Состојки:
Јунешко месо
Помфрит
Мајо сос
Чими сос
Домат
Кромид
Рукола
Калории 1384 kcal
Протеини 58 грама
Јаглехидрати 75 грама
Масти 92 грама
Цена 220 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Brisket Sandwich Bar